Kontakt

A9 Studio Aneta Socha
tel.: +48 511.713.509
e-mail: ceo(MAŁPA)a9studio.pl

Aneta Socha, A9 Studio
  1. Korzystając ze strony www.a9studio.pl a w szczególności wysyłając wiadomość email, Użytkownik (osoba korzystająca ze strony) zgadza się na przetwarzanie jego danych osobowych.
  2. Administratorem danych osobowych jest Firma A9 Studio Aneta Socha, NIP: 848-157-78-39.
  3. Dane osobowe, w szczególności pozostawiony adres email lub telefon są wykorzystywane w celu komunikacji z użytkownikiem na potrzeby realizacji usługi projektowej lub odpowiedzi na zadane pytanie.
  4. Podanie danych jest dobrowolne.
  5. Użytkownik ma prawo wycofania zgody w dowolnym momencie.
  6. Użytkownik ma prawo żądania od administratora dostępu do jego danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  7. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt.

Opinie

Nadesłane opinie

Asia (2024-06-07): Anetko, dziękujemy Ci bardzo!
Jesteś świetna w tym, co robisz i jesteś bardzo miłą i ciekawą osobą:) Cieszę się, że Cię poznałam:) Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję!
Pani Danuta (2024-02-26): Pani Aneto wspaniały miała Pani pomysł. Jestem po prostu zachwycona Pani kreatywnościa, ale po prostu też wiedzą. I to jest to! Idealnie wszystko pasuje, i co najważniejsze wpasowuje się w realia mojej łazienki, nie wiem czy dobrze to określiłam, ale chodzi o wymiary, ze brodzik pasuje idealnie do ekranu i w ten sposób mieści się na ścianie.

Pan Adam (2024-02-12): Pani Aneto,
Dziękujemy za projekt i wysłuchiwanie naszego marudzenia. Finalnie świetnie to wyszło, dziękujemy za cenne wskazówki co do projektu i nadesłane materiały.

Powrót